O nás

Vítejte v apartmánech Kukaččí hnízdo. Jedná se o nově zrekonstruovaný dům v historickém centru města. V domě jsou k dispozici tři apartmány, každý v jednom podlaží. Apartmán v přízemí je vhodný pro dvě osoby s možností přistýlky pro děti na rozkládacím gauči. Apartmán v druhém podlaží je vhodný pro početnější rodiny s manželskou postelí a dvěma palandami v samostatném pokoji. Součástí apartmánu v podkroví je balkón s výhledem do okolí. Snažili jsme se v apartmánech vytvořit domácí prostředí pro příjemné prožití vaší dovolené. Na dvoře máte možnost posezení s využitím plynového grilu. Případně posezení v bývalém chlévě. V chodbě je dostatek místa pro uložení kol.

Jsme rodina, která se rozhodla nabízet ubytování v našem rodném kraji. Naším cílem je, aby jste se u nás cítili dobře. Rádi vám poradíme s využitím vašeho času a vyjdeme vstříc vašim požadavkům..

Využijte apartmánu jako ideálního výchozího bodu pro turisiku i cykloturistiku. Cyklostezka Ploučnice je 300m od ubytování. Navštivte Národní park České Švýcarsko, Pravčickou bránu, lodičky v Hřensku, ZOO v Děčíně a v Ústí nad Labem, zámek u nás v Benešově nebo v Děčíně. Vyzkoušejte lanovou dráhu na Komáří vížku, plavbu po Labi na raftu nebo výletní lodí nebo lezení na nejkrásnější městské ferratě v Děčíně. Zavítejte na Benešovské termální koupaliště, do Aquaparku v Děčíně. Tímto výčet možností zdaleka nekončí.